Partner: Black Monk

Black Monk partnerem Pasja MiniConu 2019

Naszym partnerem w tym roku jest ponownie Black Monk. Tak – w programie znajdą się punkty poświęcone fanom i fankom planszówek!

Black Monk Games już od ponad 9 lat bezceremonialnie wydaje najbardziej szalone, pokręcone i pełne negatywnej interakcji gry planszowe! Od znanego i uwielbianego (bądź znienawidzonego, eksperci cały czas spierają się, która grupa ma więcej członków) Munchkina, przez wywołującego liczne kontuzje, zarówno na ciele, jak i na umyśle Vudu, aż po uznanego za najbardziej ponurą grę wszech czasów Glooma. A to tylko kilka z nich!  

Grając w ich gry, jednego możesz być pewien, na pewno nie będziesz się nudzić. Niedawno zrobili coś, czego absolutnie nikt się nie spodziewał… postanowili wydać grę fabularną Zew Cthulhu… iiii udało nam się zebrać na to rekordową kwotę na wspieram.to! Sami do końca nie wiedzą jak do tego doszło – może odprawiane dla zabawy rytuały ku czci Wielkich Przedwiecznych okazały się jednak skuteczne…  

Ostatnio wydali też grę fabularną dla dzieci osadzoną w świecie MY LITTLE PONY – Equestria: Puść Wodze Fantazji! Kucki uczą przyjaźni oraz tego, że warto pomagać innym. Świetna zabawa dla dzieci, ale również dorosłych. Możesz zostać Pegazem, Jednorożcem albo najdzielniejszym Ziemskim Kucykiem – daj się ponieść fantazji! 

Produkty BlackMonka możecie obejrzeć na ich stronie internetowej.

Partner: Black Monk
Scroll to top