Wystawcy

Poniżej znajdziecie listę wystawców, artystów i rzemieślników, których będzie można spotkać w trakcie Pasja MiniConu 2019.


Barthalon

Barthalon, stoisko, prace

Barthalon.eu – rękodzieło skórzane fantasy.

Barthalon.eu – Fatnastyczne Prezenty. Dosłownie. Znajdziesz u nas księgi, scrolle, notesy, maski. Pióra, stalówki i kałamarze. Sakwy, pouche, tuby i kompasy. Kufle, kubki.
Prezentowane wyroby zarówno ze skóry czy innych materiałów są wykonywanie ręcznie, w dużej mierze przez moją osobę. Staram się aby wszystkie wyroby były perfekcyjne w każdym detalu. Przykładam ogromną wagę do użytych materiałów, procesu produkcji a w szczególności do wykończenia.

Curiosum Art

Autorskie ilustracje w klimatach Alicji w Krainie Czarów, Tima Burtona i horrorów dostępne w formie plakatów, pocztówek, zakładek i innych upominków.

Dragon-Store.pl

Logo sklepu Dragon Store.pl

Idealne miejsce dla pasjonatów gier figurkowych, bitewnych i karcianek kolekcjonerskich. Niezależnie od tego czy stawiasz pierwsze kroki w tym hobby, czy też jesteś weteranem – tutaj pochłonie Cię świat fantasy – Warhammera Age of Sigmar, lub mrocznej przyszłości – Warhammera 40000.

Emi de Clam

Graficzka komputerowa, komiksiara, freelancerka, animatorka zajęć kreatywnych. Za dnia grafik komputerowy i edytor komiksowy, w nocy zaś rysowniczka rzeczy wszelakich,

Na stoisku będziecie mogli znaleźć autorskie komiksy, plakaty, zakładki, przypinki czy też naklejki z moimi grafikami.

Grand Disorder

Grand Disorder tak jak wskazuje jego nazwa zajmuje się wszelakiego rodzaju rękodziełem. Znaleźć tu można plakaty, naklejki i przypinki z autorskimi grafikami, niepowtarzalną biżuterię, oraz oryginalne dodatki takie jak naszywki.

https://www.instagram.com/grand_disorder_art/

Kawaii Narwhal

Biżuteria i gadżety wykonywane ręcznie z masy Fimo. Produkty inspirowane anime, filmami, grami, komiksami.

LoboTaker

Lobotaker, logo

Sklep z twórczością autorską w formie gadżetów: naklejki, plakaty, zakładki, itp. Dodatkowo też outletowego gadżety w ofercie.

Rafineria

Rafineria, logo

Niektórzy mówią, że to webcomics, inni mówią, że to duchowe doświadczenie. Historie pouczające, romantyczne i przede wszystkim żenujące. Komiksy miały być po angielsku, ale autor nie odnowił paszportu. Od 2018-go roku Rafineria zaczęła wydawać komiksy papierowe zawierające klasyki (Odpady zmieszane), historie na szybko wyrysowane (Walki robotów kontra płonące książki) i anegdoty, z którymi nikt się nie utożsamia (Wyjęte z rzycia). Teraz Rafineria wyjeżdża z kolejnymi komiksami best of z bonusami, lifehackami i niepotrzebnymi ciekawostkami (Rafineria: z Błota edycja).

Oprócz tego autor jak się wysili to robi też ilustracje (behance.com/rafineria).

Sonne

Historyk sztuki z wykształcenia, rysowniczka z zamiłowania. Od najmłodszych lat zafascynowana fantastyką, japońską animacją i komiksem, a także dawną sztuką europejską. Na jej stoisku znajdziecie naklejki, zakładki, pocztówki, zawieszki i komiksy jej autorstwa, a także zamówicie rysunek wykonywany na miejscu.

Twinkle_Shadow & Sowa

Dwie pozytywnie zakręcone na punkcie mangi i anime dziewczyny. Sprzedajemy mangi oraz różne drobiazgi wykonane przez siebie (przypinki, bransoletki, naklejki, itp) w większości związane właśnie z mangą i anime. Zapraszamy na nasze stoisko.

Zvyrke

BARANTERIA

Piękno i oryginalność to coś, co jest w sercu każdego z nas, ale nie zawsze widzą to inni. Ja, plastyk z nadmiarem wolnego czasu, pragnę pokazać Wasze wnętrze światu, tworząc unikatową biżuterię i inne cuda z żywicy. Jeśli chcesz stać się właścicielem niepowtarzalnych małych cudów , zapraszam do odwiedzenia mojego stoiska. Kolczyki, naszyjniki i breloczki to tylko niektóre rzeczy, które będą czekać z niecierpliwością na nowych właścicieli, tak jak mój uczniowski portfel czeka na szansę przetrwania do kolejnego miesiąca dzięki Wam i moim żywicowym hobby! Do zobaczenia na Pasja MiniCon konwentowicze!

Canis Majoris

Canis Majoris (wielki pies) przybył prosto z gwiazd, by umilić Wasze życie naklejkami z wielu, mniej i bardziej znanych serii w uroczej stylistyce. Oferuję również szybkie szkice dla osób preferujących spersonalizowaną pamiątkę oraz parę prywatnych duperelek, które mogą otrzymać nowe życie. Wszystkich Wiedźminów zapraszam również na wspólne rozgrywki Gwinta – kultowej karcianki z Wiedźmina III w wersji papierowej. Na zwycięzców czekają darmowe drobiazgi!