Partnerzy

Pasja MiniCon robią z nami:

We need YA!

Dawno, dawno temu narodziła się myśl… że głos nastolatków powinien stać się silniejszy. Tym sposobem, metodą prób i błędów, powstało We need YA, które stało się marką wydawniczą dla młodych dorosłych opatrzoną logotypem jednorożca. A wszystko to dzięki czytelnikom i ich zaangażowaniu, wielogodzinnym dyskusjom i wspólnym pomysłom. 

facebook.com/WeneedYAbooks 

instagram.com/weneedyabooks 

youtube.com/weneedya 

Wydawnictwo Jaguar

Wydawnictwo Jaguar powstało w 2004 roku. Od 2017 jest częścią międzynarodowej grupy wydawniczej Bonnier Books AB.  

Specjalizuje się w literaturze dla młodzieży. Większość oferty stanowią serie fantasy (uwielbiane przez czytelników serie Zwiadowcy Johna Flanagana czy Rywalki Kiery Cass, Naznaczeni śmiercią Veroniki Roth) oraz książki obyczajowe (wśród nich np. powieść Cary Delevingne Mirror, Mirror), a także światowe brandy, jak serie: Kapitan Majtas i Paddington.  

Zapraszamy:  

www.wydawnictwo-jaguar.pl  

facebook.com/wydawnictwojaguar

instagram.com/wydawnictwojaguar

Black Monk Games

Black Monk Games już od ponad 9 lat bezceremonialnie wydaje najbardziej szalone, pokręcone i pełne negatywnej interakcji gry planszowe! Od znanego i uwielbianego (bądź znienawidzonego, eksperci cały czas spierają się, która grupa ma więcej członków) Munchkina, przez wywołującego liczne kontuzje, zarówno na ciele, jak i na umyśle Vudu, aż po uznanego za najbardziej ponurą grę wszech czasów Glooma. A to tylko kilka z nich!  

Grając w ich gry, jednego możesz być pewien, na pewno nie będziesz się nudzić. Niedawno zrobili coś, czego absolutnie nikt się nie spodziewał… postanowili wydać grę fabularną Zew Cthulhu… iiii udało nam się zebrać na to rekordową kwotę na wspieram.to! Sami do końca nie wiedzą jak do tego doszło – może odprawiane dla zabawy rytuały ku czci Wielkich Przedwiecznych okazały się jednak skuteczne…  

Ostatnio wydali też grę fabularną dla dzieci osadzoną w świecie MY LITTLE PONY – Equestria: Puść Wodze Fantazji! Kucki uczą przyjaźni oraz tego, że warto pomagać innym. Świetna zabawa dla dzieci, ale również dorosłych. Możesz zostać Pegazem, Jednorożcem albo najdzielnieszym Ziemskim Kucykiem – daj się ponieść fantazji! 

Emilia „Emi de Clam” Marlewska 

Graficzka komputerowa, komiksiara, freelancerka i animatorka zajęć kreatywnych. Mieszkanka Gdańska oraz absolwentka Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Pasjonatka ruchu komiksowego nouvelle manga oraz miłośniczka fikcyjnych złoczyńców z klasą. 

Swoją pierwszą przygodę z webkomiksem zaczęła od publikowania w internecie komiksu „BezKostusze”. Aktualnie zaś pracuje nad tytułami „Cwaniara” oraz „Goth & Pastel”. 

Dragon-store

Dragon-store w Gdyni to nie tylko sklep z grami bitewnymi, karcianymi, planszówkami i akcesoriami modelarskimi – to także miejsce spotkań ludzi dzielących tą samą pasję.  
 
Stawiamy na przyjazną i pomocną atmosferę. Naszą misją jest budowanie lokalnej społeczności graczy i modelarzy o tych samych zainteresowaniach. Pomagamy nowym osobom wejść w świat modelarstwa i gier takich jak Warhammer: Age of Sigmar, Warhammer 40k, Magic: The Gathering i wielu innych. Z nami możecie poznać ten świat od podstaw, rozwijać Waszą pasję i co najważniejsze – spotkać wielu wspaniałych ludzi. 

Rebel 

Centrum Nauki Eksperyment

W Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni uczymy przez zabawę. Centrum jest niecodzienną pracownią doświadczalną dla małych i dużych odkrywców–amatorów, w którym mogą oni na własną rękę przeprowadzić eksperymenty, poznając prawa zachodzące w przyrodzie. Wizyta w EXPERYMENCIE pozwala gościom na efektywne przyswajanie wiedzy, pomaga zrozumieć otaczające procesy, a także pobudza ciekawość świata. www.experyment.gdynia.pl

Livequest 

Zoltar 

Centrum Rozrywki Strefa Zoltar ma to do siebie, że łączy przyjemne z pożytecznym – zabawę z dużą ilością ruchu i niezapomniane emocje z nauką pracy w grupie.  

Znakomicie rozwija kondycję, zdolność komunikacji, współpracy oraz zmysł zdrowej rywalizacji. Dodatkową zaletą jest to, że pozwala na jednoczesną zabawę w dużej grupie osób. 

W naszym centrum każdy znajdzie coś dla siebie: Lasertag, Łucznictwo, Nerfy, Shotguny, Walki Jedi VR, Reflex Room, Strzelnica paintballowa, symulatory rajdowe, Xboxy Kinect, Mega piłkarzyki! 

 Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 21:00. Zbierz ekipę i wpadaj! 

Hanami 

Hanami od ponad dekady zajmuje się przybliżaniem Japonii Polakom i Polski Japończykom. Oprócz usług związanych z wymianą polsko-japońską (doradztwo, tłumaczenia czy organizacja wydarzeń), zajmuje się również działalnością wydawniczą. W swoim katalogu posiada komiksy japońskie dla dojrzałego czytelnika (w tym: Saga winlandzka, MONSTER, Suppli), jak też publikacje poświęcone kulturze kulinarnej (Tradycje kulinarne Finlandii, Tradycje kulinarne Korei, Japońskie słodycze).