UWAGA! UWAGA!

Większość punktów programu odbywa się na platformie streamingowej JITSI, która nie wymaga zakładania kont. Instrukcję, jak radzić sobie z tą platformą, znajdziecie tutaj.

Warsztaty i sesje RPG oraz larp odbywają się na Discordzie, który pełni również funkcję konwentowego korytarza. Zapraszamy na serwer!

W razie problemów technicznych z JITSI prelekcja zostanie przeniesiona na Discorda.

Wszystkie spotkania będą moderowane. Żadne nie będzie nagrywane.

[Literatura] [Larp] [RPG] [Manga & Anime] [Kultura Azji] [Popkultura] [Konkurs] [Warsztaty]

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Jak zacząć i gdzie można grać w larpy poza konwentami?

5 November , 2021/20:00 - 20:50 CET

Bartosz Bruski (on/jego)

Larpy (live action role play) to pojemne hobby – od małych, budżetowych gier konwentowych, po wielkie projekty kostiumowe w niezwykłych lokacjach przypominających plany filmowe. Na uczestników czekają różnorodne światy, także inspirowane filmami, literaturą czy grami RPG, a pula gier do wyboru jest ogromna. Ja – mimo pandemii! – miałem już w 2021 roku okazję być detektywem w cyberpunkowym świecie, sędzią ze świata Wiedźmina, programem komputerowym w grze inspirowanej Matrixem, marynarzem na napoleońskim okręcie wojennym, pionierem szukającym szczęścia na innej planecie, oficerem piechoty na grze bitewnej w świecie Warhammera i mieszkańcem Stanów Zjednoczonych hucznie obchodzącym Dzień Niepodległości. Wszystko to na żywo, z udziałem scenografii, rekwizytów i wszystkich pięciu zmysłów.

Jak zacząć i gdzie można grać w larpy poza konwentami?

Details

Date:
5 November , 2021
Time:
20:00 - 20:50 CET
Event Categories:
,
Website:
https://jitsi.clamcore.pl/JakZaczacWLarpy

Venue

Sala 4

Oficjalny serwer Discord

https://discord.gg/xx8Varu4Wb

Scroll to top