Wystawcy

Artsy Opossums

Artsy Opossums to grupa pomorskich artystów z pasją do wszelkiej fantastyki od Wschodu do Zachodu. Na naszym stoisku znaleźć można naklejki i plakaty, zarówno fandomowe, jak i oryginalne. Wybór będzie duży i mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie! Artystyczne Oposy to otwarta, wesoła gromada, dlatego na stoisku zapraszamy nie tylko do oglądania produktów, ale także rozmów w miłym klimacie. Czekamy na as!

Aspen of the Ocean

Stworzone w przerwie od malowania figurek do gier, nietypowe ręcznie robione gadżety nerdowskie, jak na przykład woreczki na kości z haftowaną grafiką, czy bombki choinkowe – a wszystko to wysokiej jakości.

Barthalon.eu

Fantastyczne Prezenty. Dosłownie. Znajdziesz u mnie księgi, scrolle, notesy, maski. Pióra, stalówki i kałamarze. Sakwy, pouche, tuby i kompasy. Kufle czy kubki. Wykonane w dużej mierze własnoręcznie ze skóry oraz innych materiałów. Staram się, aby wszystkie wyroby były perfekcyjne w każdym detalu. Przykładam ogromną wagę do użytych materiałów, procesu produkcji a w szczególności do wykończenia.

Daftmindless_art

Stoisko z oryginalnymi pracami i również fan artami w kolorowym stylu anime. Wszystkie gadżety są wykonane z autorskimi grafikami na produktach takich jak: naklejki, plakaty, przypinki oraz pocztówki.

Emi de Clam

Graficzka komputerowa, komiksiara, freelancerka. Uwielbia złoczyńców z klasą, pirackich piratów i klimaty słodko-gotyckie, co pewnie tłumaczy jej dwa wielkie projekty: internetowy komiks „Goth & Pastel” i bardzo złodziejsko-pirackie zeszyty „Cwaniary”. Odwiedzając stoisko Emi de Clam, będziecie mogli nabyć autorskie komiksy, kolorowanki, naklejki, przypinki czy też magnesy.

Fantazmaty

Fantazmaty to zespół redakcyjny, który powstał w 2017 roku, by łączyć autorów z fanami fantastyki. Przy wsparciu blisko 150 osób wydajemy opowiadania fantastyczne, formę zapomnianą i zaniedbywaną przez rynek wydawniczy. Prezentujemy głównie teksty oryginalnie polskie – fantasy, science fiction, grozę, horror oraz pokrewne gatunki. Stawiamy przede wszystkim na osoby mniej znane i debiutujące. Wszystko to z miłości do fantastyki oraz wiary w zdolności polskich twórców, a do tego w modelu non-profit.

Kawaii Narwhal

Stoisko z uroczą biżuterią wyrabianą ręcznie z modeliny oraz naklejkami. Na naszym stoisku znajdziecie produkty nawiązujące do różnych dzieł popkultury, jak i ogólnej kultury kawaii.

KIRIN

Wydawnictwo KIRIN działa na polskim rynku już od 13 lat. Do tej pory opublikowaliśmy blisko 60 tytułów z literatury japońskiej oraz książek o Japonii. Nasza Księgarnia Japońska oferuje najszerszy wybór książek związanych z Japonią, ale także sprowadzanych z Japonii dekoracji, artykułów papierniczych i dodatków.

Kosmiczna Ekspedycja Kube

Urocze stworki wrzucone w wir zwariowanych przygód! To właśnie Kosmiczna Ekspedycja Kube! Głupiutkie cegły, wesołe skrzaty i waleczne dynioludki – to wszystko znajdziecie na kartach naszych autorskich komiksów. A wraz z nimi będziecie mogli zaopatrzyć się w gadżety: przypinki, breloczki, kubki czy nawet własnoręcznie robione pluszaki.

LoboTaker

Różne rozmaitości w postaci naklejek, zakładek, plakatów...a nawet autorskiego komiksu o humanoidalnych zwierzakach, „Borsucza Familia”.

Mangowe.pl Gdynia

Sklep dla każdego fana popkultury azjatyckiej! Zapraszamy po mangi, podusie, kubki, ploteczki i wiele, wiele więcej!

Nerd Sirens + Linoryty by_abw

Gry fabularne nie muszą odstraszać wielkimi tomiszczami czy wysoką ceną. Wydajemy i dystrybuujemy mniejsze, niezależne produkcje. W tym roku do kolekcji gier RPG dołączyły „Kosmiczne Dziwaki”, przystępna bitewna gra figurkowa (tak, można w niej użyć legutków), którą na Pasja Miniconie pokażemy, opowiemy, a z chętnymi również rozegrany!
Na naszym stoisku będzie obecna Ala Wiśniewska współodpowiedzialna za grę „Corny Groń”.

Noosya

Wyjątkowe wianki i korony kwiatowe tworzone ręcznie z miłością, z wysokiej jakości materiałów. Każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju!

Noktis Jewelry

Ręcznie tworzona w świetle księżyca biżuteria i dodatki w stylu gotyckim – broszki, wisiory i więcej!

PinPinax

Paulina „PinPinax” Matyńka – niezależna autorka i rysowniczka, tworzy powieści graficzne dla lubiących czytać. W 2021 roku wydała swój debiutancki komiks: „Literacka Agencja Detektywistyczna: Odsłona”; detektywistyczno-romantyczną opowieść o dwójce agentów rozwiązujących sprawy opętania literackiego. W tym roku premierę miał artbook „LAD: Kulisy”, zawierający ilustracje i ciekawostki o świecie literackich detektywów. Obydwie książki będą dostępne na stoisku autorki.

Sandomia – Cockroach Craft

Oddaję do adopcji urocze, ręcznie szyte pluszaczki. Każdy wykonuję z uczuciem i dbałością o szczegóły. Znajdziecie u mnie przeróżne stworki – słodkie, geekowe i też trochę straszne, ale każde niezmiernie puchate i mięciusie. Nie da się oderwać i wzroku, i palców.

SONNE art&comic

Autorka niezależnych komiksów w klimacie dramatu, fantastyki i horroru. Od najmłodszych lat zafascynowana fantastycznymi historiami, japońskim komiksem i dawną sztuką europejską. Znajdziesz u niej m.in. dwutomowy komiks „Komornik dusz” – mroczną opowieść o ludziach, którym diabeł oferuje szczęśliwe życie i spełnienie marzeń w zamian za ich dusze. Czy istnieją granice zdolne powstrzymać zdesperowanego człowieka przed realizacją swoich pragnień?

Space Sheep Shop

Wśród rękodzieła od Space Sheep każdy znajdzie coś dla siebie – mamy magnesy, zakładki, broszki, kolczyki i wiele, wiele innych ciekawych drobiazgów! Wśród wzorów inspirowanych naturą mamy też motywy bajkowe i geekowe. Do wyboru, do koloru!

Tomxyz – komiksy

Rysownik-samouk pochodzący z Bydgoszczy. Autor samodzielnie wydanych komiksów: serii „The Thing vs…”, „Kto zaparzy Earl Greya”, „Admirał Eaglehawk” , „Kamikaze Kat”, „Śpij Słodko, Aniołku” oraz „Poloverse”. Twórca komiksowego kalendarza „Advent” oraz redaktor komiksowej antologii „Rzeźzin”. Pasjonat wszelkich form self publishingu. Doczekał się publikacji m.in. w „Akcie”, „Cemęcie” oraz fińskim magazynie „Kuti”. W 2018 wyróżniony w konkursie „Razem w komiksie”.

Vilyan art

Stoisko prowadzone przez Vivsy – znajdziecie u mnie własnoręcznie wykonane gadżety z autorskimi grafikami: naklejki, przypinki, breloki, plakaty i pocztówki z bohaterami ulubionych serii.

Waśkowy Stolik

Stoisko z radosną twórczością Shuu. Znajdziecie tu autorskie arty i fanarty w formie plakatów, zakładek do książek, naklejek i kto wie czego jeszcze!

W lesie drzwi

Ozdoby, biżuteria i gadżety prosto z leśnej baśni. Pełne grzybów, leśnych owoców, paproci i mchu, natchnione mocą Duchów Lasu. Pracownia powstała w lesie w Karkonoszach, obecnie znajduje się w Toruniu.

Yimfir

Witaj, witaj. Przyjdź, przyjrzyj się, wybierz coś dla siebie. Znajdziesz tu wszystko, czego może dostarczyć las. Drewno zdobione ogniem, biżuterię, szkatułki i przedmioty codziennego użytku. Wzory runiczne i nie tylko w kościach i rogach. A jeśli dusza zapragnie, to i projekt na miejscu uda się wykonać. Podejdź, przyjrzyj się i zachwyć.

Zvyrke

Komiksy i merch Zvyrke. Zombie, kanibalizm i inne wartości rodzinne.

Scroll to top