UWAGA! UWAGA!

Większość punktów programu odbywa się na platformie streamingowej JITSI, która nie wymaga zakładania kont. Instrukcję, jak radzić sobie z tą platformą, znajdziecie tutaj.

Warsztaty i sesje RPG oraz larp odbywają się na Discordzie, który pełni również funkcję konwentowego korytarza. Zapraszamy na serwer!

W razie problemów technicznych z JITSI prelekcja zostanie przeniesiona na Discorda.

Wszystkie spotkania będą moderowane. Żadne nie będzie nagrywane.

[Literatura] [Larp] [RPG] [Manga & Anime] [Kultura Azji] [Popkultura] [Konkurs] [Warsztaty]

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Ograny Kanał – o streamowaniu sesji RPG

6 November , 2021/15:00 - 15:50 CET

Damian Rutkowski – Dottore Damiano (Ograny Kanał) (on/jego)

Jak nagrywać sesje RPG.

Na tej prelekcji otrzymacie praktyczne informacje w jaki sposób nagrywać i streamować sesje RPG. Będę pokazywać sprzęty z różnych poziomów cenowych, które można wykorzystać do nagrania wideo i audio, oraz opowiem o ich wadach i zaletach. Porozmawiamy o oświetleniu, kablach, kadrach, kamerach, o OBSie czyli programie do streamowania oraz wyzwaniach jakie niesie nagrywanie kilku osób przez kilka kamer i przy użyciu kilku mikrofonów. Pokażę też kilka fajnych trików, które pomogą Wam uzyskać dobre efekty już na pierwszym streamie. Poznacie nasze aktualnie wykorzystywane rozwiązania w studio. Opowiem też o popełnianych przeze mnie błędach, abyście mogli ich uniknąć u siebie. Chcę aby wiedza, którą przekażę od razu przydała Wam się w realizacji nagrań i pozwoliła na uniknięcie niepotrzebnych błędów i kosztów.

Ograny Kanał – o streamowaniu sesji RPG

Details

Date:
6 November , 2021
Time:
15:00 - 15:50 CET
Event Category:
Website:
https://jitsi.clamcore.pl/OStreamowaniuSesji

Venue

Sala 4

Oficjalny serwer Discord

https://discord.gg/xx8Varu4Wb

Scroll to top