Cosplay

Zapraszamy cosplayerów do udziału w konwencie!

W tym roku zamiast konkursu zapraszamy naszych uczestników na sesję z fotografem (“Sesja”). Każdy z uczestników i uczestniczek konwentu (“Uczestnik”) w cosplayu będzie mógł zapozować do zdjęcia. Śmiałków nagrodzimy pamiątkowym, wydrukowanym zdjęciem już na miejscu wraz z upominkiem. Fotografie zostaną później opublikowane w naszej galerii. 

  1. W Sesji może wziąć udział każdy zaakredytowany Uczestnik konwentu Pasja Minicon 2019. (Akredytacje odebrać można przy ladzie bibliotecznej w trakcie konwentu w Bibliotece z Pasją).
  2. Każdy Uczestnik jest obowiązany do wypełnienia formularza zezwalającego na zapisanie, utrwalenie oraz przetwarzanie zdjęcia przez organizatora (Miejską Bibliotekę Publiczną w Gdyni). Wypełnienie go jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w Sesji.* 
  3. Ponadto Uczestnik wyraża zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku przez organizatora nagrań video oraz zdjęć wykonanych podczas trwania konwentu oraz rozpowszechnianie ich w celach marketingowych oraz promocyjnych biblioteki na stronie internetowej, mediach społecznościowych oraz w druku. Jednocześnie każdy uczestnik może w dowolnym momencie zażądać od organizatorów zaprzestania upubliczniania jego wizerunku w sytuacji, kiedy może to w istotny sposób naruszyć jego godność osobistą. 
  4. Wypełnienie formularza rejestracyjnego jest równoznaczne z zapoznaniem się z treścią niniejszego regulaminu oraz jego całkowitą akceptacją. 
  5. W Sesji udział wziąć mogą osoby przebrane za postaci z tekstów kultury popularnej (bohaterów książek, filmów, gier, anime, kreskówek, mang i komiksów) oraz za własne postaci (OC). 
  6. Do Sesji dopuszczone zostaną stroje stworzone własnoręcznie, zakupione lub pozyskane w inny sposób. 
  7. Sesja odbywa się w sobotę, 30.11.2019 r. w godzinach 12:00 – 14:00 w oznaczonym miejscu w Strefie wystawców (budynek 2 PPNT). 
  8. Przygotowane zdjęcia zostaną przesłane drogą elektroniczną w ciągu tygodnia od wydarzenia tylko tym uczestnikom, którzy wyrażą chęć ich otrzymania oraz podadzą czytelny adres e-mail na formularzu. 
  9. Każdy Uczestnik otrzyma drobny upominek oraz możliwość wydrukowania jednej kopii wykonanej w trakcie Sesji fotografii na miejscu. 

 
* Osoby niepełnoletnie proszone są o przyniesienie ze sobą podpisanej zgody opiekuna na przetwarzanie wizerunku. Odpowiedni formularz można pobrać tutaj.

Scroll to top