Gość: Rafał Dębski

Rafał Dębski gościem Pasja MiniConu 2019

Naszego kolejnego gościa również mieliśmy już okazję słuchać w czasie MiniConu, tym bardziej cieszy nas, że Rafał Dębski zgodził się nas ponownie odwiedzić!


Rocznik 1969, zodiakalny Bliźniak, obarczony wszelkimi zaletami i wadami tego znaku. Jak do tej pory, na jego koncie autorskim figuruje ponad 20 powieści oraz pokaźna liczba opowiadań.

Nie ma zbyt wiele czasu na realizację innych pasji poza pisaniem, ale jeśli już znajdzie wolną chwilę i podobnego sobie szaleńca, z upodobaniem oddaje się fechtunkowi bronią białą wszelkiego autoramentu.

Bardzo nie lubi głupoty, codziennej bieganiny, wędkowania, upierdliwych hobbitów i przemądrzałych, tchórzliwych elfów. Uwielbia za to czytać oraz spędzać leniwie czas (ach, ten czas – żeby to dawał w ogóle możliwość poleniuchowania), ogromną sympatię odczuwa do smoków, goblinów, krasnoludów, błędnych rycerzy, dzielnych astronautów i pięknych księżniczek. Szczególną estymą darzy koty, których z reguły posiada około czterech… Chociaż w przypadku tych zwierząt bardzo trudno orzec, kto w istocie rzeczy kogo posiada.

Wielki miłośnik piwa, o którym to napoju może opowiadać godzinami.

Gość: Rafał Dębski
Scroll to top