Dziękujemy za Pasja MiniCon 2019!

Druga edycja Pasja MiniCon 2019 oficjalnie za nami!

Sukces naszego minikonwentu zawdzięczamy istnej sile natury, czyli Wam – tak licznie przybyłym fanom fantastyki i popkultury! Byliście niesamowici – wielkie dzięki za Waszą energię, pozytywne nastawienie i wspaniałe kostiumy! Geek power!!!

Z całego serca dziękujemy każdej jednej osobie, która pomogła nam stworzyć to wydarzenie. Przede wszystkim Ratel Squad za miesiące roboty – bez Was nie byłoby tego wydarzenia!

MiniCon nie odbyłby się też gdyby nie Rada Dzielnicy Redłowo oraz Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia składamy podziękowania!

Dziękujemy wszystkim twórcom programu za tak ciekawe prelekcje, gry, panele. Nie przestaje nas zaskakiwać! To niesamowite jak wielu ludzi bezinteresownie przybywa, by dzielić się swoimi pasjami!

Tu przede wszystkim specjalne podziękowania dla Arkadego Saulskiego i Krzysztofa Piersy za ich entuzjastyczne zasypywanie nas pomysłami. Panowie, nie zmieniajcie się!

Dziękujemy naszym wspaniałym partnerom:

  • Hanami, Jaguarowi, We need Ya i Zoltarowi za wsparcie nas nagrodami i upominkami dla uczestników
  • Black Monk Games, Live Questowi i Rebelowi za użyczenie gier do Games Roomu i na turnieje
  • Black Box 3city, Dragon Store, Hex.Mine oraz Zoltarowi za zorganizowanie dodatkowych atrakcji!

A skoro o atrakcjach mowa: GHR Chorągiew Ziemi Gdańskiej, Polish Garison – Legion 501 – byliście cudowni! Doceniamy, że obyło się bez wylewu krwi i podobnych komplikacji.

Dziękujemy zaproszonym gościom, którzy często mimo choroby i szalenie napiętych grafików, przyjechali nas wspierać (albo się teleportowali, bo inaczej obecności Pawła Majki w Warszawie nie potrafimy wytłumaczyć). Jak i naszej bohaterce, bo inaczej Anety Jadowskiej, określić się nie da.

Dzięki, dzięki, dzięki naszym wspaniałym wolontariuszom i olbrzymiej pomocy na tym froncie Centrum Współpracy Młodzieży! Jak już pisaliśmy – bez Was ta impreza by się nie odbyła.

Wielkie dzięki i do zobaczenia w przyszłym roku!

!!! Thank you, thank you, thank you to all the foreign volunteers! It’s amazing how reliant and eager to help you are! ~~♥ Your presence made MiniCon all the more fun and interesting!

Piątek, 29 października 2019, dzień 1

Sobota, 30 października 2019, dzień 2

Dziękujemy za Pasja MiniCon 2019!
Scroll to top